Desert Operations

Desert Operations je bezplatná hospodárska a vojenská strategická hra, v ktorej si meriaš sily s tisícami iných hráčov. Okrem sily tvojho vojska rozhoduje v tejto napínavej online hre aj správna stratégia. Ako generál máš k dispozícii 30 budov na výrobu viac ako 50 pozemných, leteckých a námorných jednotiek.

Využi všetky dostupné prostriedky na špionáž, obchodovanie a nikdy sa nekončiace boje, ktorými urobíš zo svojho národa veľmoc. Analyzuj bojové hlásenia a optimalizuj svoju stratégiu.

Bezplatná strategická online hra

Posielaj svojich bojových plavcov, parašutistov, svoje bojové lietadlá, ťažké tanky, bombardéry a bojové lode do celého sveta, pokiaľ tvoje špionážne jednotky infiltrujú nepriateľské základne a zabezpečia ti najvzácnejšiu surovinu v čase vojny: informácie! Obsaď ropné polia a zastav konflikty tým, že odstrihneš nepriateľské základne od zásobovania. Bojuj proti tisícom iných hráčov a vládni svetu - v tomto neúprosnom boji o prvenstvo! Zvýš svoj vplyv na medzinárodnej scéne mocnými spojenectvami alebo vypovedaním vojny!

Musíš si zvoliť stranu a stratégiu: spojenectvo alebo rozdelenie.

V oboch prípadoch máš rovnaký cieľ: stať sa najlepším generálom v Desert Operations!