• Desert Operations - Zrzut ekranu Zbuduj swoją baze
  • Desert Operations - Zrzut ekranu Dowodź swoją Armią
  • Desert Operations - Zrzut ekranu Sojusze

Desert Operations

Desert Operations to darmowa militarna gra strategiczna, w której możesz zmierzyć się z tysiącami innych graczy do walki lub handlu. Gwałtowny atak wroga z dużą liczbą żołnierzy nie wystarczy, gdy będziesz potrzebował taktyki i strategii, aby uzyskać większy obraz. Jako dowódca będziesz odpowiedzialny za 30 budynków i ponad 50 jednostek naziemnych, powietrznych i morskich.

Skorzystaj z różnorodnych taktyk, jak szpiegostwo, handel i twoja pełna moc bojowa, by doprowadzić swój wielki naród do wyższości.

Użyj raportu z walki i szpiegostwa, aby dostosować swoją strategię.

Strategiczna Gra Wojenna

Dowodź swoimi oddziałami, myśliwcami, ciężkimi czołgami, bombowcami i okrętami wojennymi na całym świecie, wysyłaj swoich szpiegów, by infiltrować bazy wroga i zdobywać najcenniejsze zasoby podczas wojny: wywiad! Kontroluj zasoby, przepływ ropy i prowokuj konflikt, kiedy założysz embargo na wroga i złamiesz jego dochód z zasobów. Walcz z tysiącami graczy i panuj nad światem, ale nie będzie to łatwe, będziesz go ograniczał. Zwiększ swój wpływ i siłę, dołączając do sojuszy i wypowiadając wojny innym paktom i sojuszom.